Zayıflama Ürünleri

Posted by on Mayıs 25, 2013 in Makaleler | 0 comments

Zayıflama ÜrünleriDiyet, insanların sağlıklı ve düzenli beslenmeyi öğrenebilmesi için yapılan bir uygulamadır. Diyetin iki türlü yöntemi söz konusudur. Bunlardan birincisi, biyolojik olarak birçok hastalığa ve rahatsızlığa yakalanan insanların ideal kilolarından daha aşağıda olması nedeniyle diyet yöntemleri ile sağlıklı ve düzenli beslenerek ideal kilosuna kavuşabilmeyi sağlamaktır. Diyetin ikinci bir yönteminde ise aşırı derece de, istenilen ama zararlı olup olmadığı bilinmeyen gıdaların belirli bir süre tüketilmesinden sonra fazla kilo almaya ve sonunda obezite gibi çok ciddi bir rahatsızlık olan hastalığa yakalanmaları söz konusu olmaktadır. Fazla kilosu olan veya obezite rahatsızlığı çeken insanların uygulamış oldukları zayıflama yöntem ve programları ikinci zayıflama ve diyet yöntemidir.

Zayıflama olarak kullanılan yöntemin ana unsuru ilk olarak fazla kilolarından rahatsız olan kişinin zayıflamak istemesidir. Bunun için yapılacak olan ilk uygulama ile ilgili olarak kan şekeri, kolesterol ve kalp ile ilgili bazı sonuçların ortaya koyulması ve uygulanacak olan zayıflama yönteminin ona göre yapılması doğru ve sağlıklı olacaktır.

Zayıflamaya hazırlayan insanların kendine inanmasından sonra doktor kontrolünde hangi yöntemlerini ya da zayıflama ürünlerini kullanmaya karar vermesiyle diyet sürecine başlaması, diyeti ciddiye almanın bir göstergesidir.

Obezite veya aşırı derecede kiloya sahip bir kişinin yapması gereken en önemli tedavinin zayıflamak olduğunu bilmesi gerekir. Doğru ve sağlıklı zayıflamanın birinci ve en önemli kuralı, insanın doğru bir beslenme ve sporla başlayacağı bir programın uygulanmasıdır. Zayıflama ürünlerinde olsun diyet programlarında olsun, doğru beslenmek çok ama çok önemlidir.

Zayıflama ürünlerinin son dönemlerde gündemde olması ve zayıflama alanında insanlara çok fazla yardımcı olduğu söylenen bitkisel yöntemlerin kullanılması ile ilgili olarak sağlıklı ürünler artık herkes tarafından bilinmekte ve birçok uzman da bitkisel yöntemlerin kullanılmasını desteklenmektedir.

Son dönemlerde kullanılan zayıflama ürünlerini tek tek açıklayarak biraz da olsun bilgi sahibi olabilir ve diyet sürecimizi doktorlarımızdan ya da zayıflama ürünlerinden destek alarak şekillendirebiliriz.

Bitkisel Zayıflama Ürünleri ne kadar Güvenilir?

Bitkisel zayıflama ürünlerini kullanarak zayıflamak isteyen kişilerin bu yöntemin diğer yöntemlere oranla daha sağlıklı ve güvenli olduğunu vurgulaması da fazla talep edilmesine neden olmaktadır. Oysaki bu ürünlerin bilinçsiz kullanımı, “yağmurdan kaçarken doluya tutulmak” diye tabir edebileceğimiz ciddi sağlık sorunlarını ve rahatsızlıkları da beraberinde getirebilmektedir. Devlet kurumlarının doğal ürünler pazarı üzerindeki yeterli denetiminin olmaması nedeniyle, insanların sağlık riski olmadığını düşündükleri bu tür ürünlere bilinçsizce yönelmelerine sebep olmaktadır.

Tarım Bakanlığından izin alan ürünlerde ambalaj üzerinde yer alan içerik bilgileri ile formül içeriği arasındaki farklılık olmaması gibi denetimlerin yapılması tüketiciler için önemli denetimlerdir. Bunun da en önemli sebebi eğer zayıflama noktasında sizler bitkisel değil de kimyasal ve katkı içerikli hapları kullanırsanız, sağlığınızı ciddi derece de tehlikeye düşürebilirsiniz. Kimyasal ve katkı içerikli ilaçları zayıflama metotlarında kullanılacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken hususların başında kalp, solunum ve şeker gibi rahatsızlıkların olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Eğer bu rahatsızlıklardan birine sahip olan kişilerin kimyasal ilaçları kullanarak diyet veya zayıflama uygulamaları yapmaları ölümle sonuçlanabilecek sıkıntılara düşülmesine yol açmaktadır.

Zayıflama Ürünleri-HaplarZayıflama Hapları Nasıl Kullanılmalı?

Zayıflamak isteyen kişiler ister doktor kontrolünde olsun isterse de kendi başlarına yapmış oldukları diyet programlarında olsun bitkisel ilaçları kullanarak zayıflamak isteyebilir. Böyle bir isteğiniz var ise, Tarım Bakanlığı izni alan zayıflama ürünlerini kullanarak zayıflamanız gerekir.

Tüm doğal zayıflama ürünlerini zan altında bırakmak yanlış olacaktır. Şüphesiz, tüm bitkisel zayıflama ürünlerinin aynı şekilde olduğunun düşünülmesi ve işini ciddiyet ile yapmaya çalışan firmaların zan altında bırakılması adaletsiz bir yaklaşım olacaktır

Hiçbir yan etkisi olmayan bazı zayıflama ürünlerinin uzmanlar tarafından da tavsiye edildiklerini bilmenizi isteriz. Özellikle zayıflama çayları, diyet tabletleri, diyet ilaçları ve bitki özlü hapların kullanılması sizin hem daha sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak hem de hiçbir yan etkisi olmadan kısa sürede ideal vücuda kavuşmanızı sağlayacaktır.

Bitkisel zayıfla ürünlerinin zayıflamaya yardımcı olmaları konusunda kimyasal ve katkı içerikli ilaçlara göre daha kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Zayıflama Kemerinin Faydaları ve Kullanımı?

Zayıflama kemerlerinin asıl kullanım amacı vücudun metabolizmasını hızlandırarak özellikle bel, kalça ve basaklardaki yağ hücrelerinin çözülmesini etkili ve hızlı bir şekilde zayıflama sürecinize katıda bulunmaktadır.

Zayıflaması istenen bölgede titreşim ve basınç etkisiyle ısınma oluşur. Bu ısınma ise özellikle göbek, kalça ve bacak bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmak isteyen kişiler için ideal bir yol olacaktır. Zayıflama kemeri aynı zaman da kasların enerji tüketmesini ve yağ yakmasını da sağladığı bilinen diğer bir faydasıdır.

Kilo vermek ya da bölgesel kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin diyet ve egzersizlerine destekçi olarak zayıflama kemerini düzenli kullanmaları çok etkili ve olumlu faydalar sağlayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken unsur; zayıflama kemerinin böbrek taşı, böbrek kumu ya da hamilelik gibi şüphelerin olması durumunda kullanılması ciddi sağlık sorunları ortaya çıkarabilir. Bunun dışında bilinen ciddi yan etkisi yoktur. Kaçak yollarla girmiş garantisi olmayan ürünleri tercih etmemenizi de şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bölgesel Zayıflama, Masaj Yağı Nasıl Kullanılır?Zayıflama Ürünleri-Yağlar

Bitki özlerinden oluşan yağ, masaj halinde sorunlu bölgeye uygulandığında o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlar. Yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile yağın vücuttan idrarla atılmasını sağlıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelliği de vardır. Bahsettiğimiz masaj yağları, piyasadaki sentetik karışımlı bitkisel kokulu yağlardan değildir. Bu masaj yağını evde kendiniz uygulayabilirsiniz. Birçok güzellik merkezinde de uygulanan, saf bitki özlerinden oluşan bu yağ karışımı yaklaşık 10 – 15 uygulamada bölgesel zayıflamak ve selülit sorunlarının giderilmesinde çok iyi neticeler vermektedir. Selülit ve bölgesel zayıflama da kullanılan yağlar; susam yağı, badem yağı, portakal kabuk yağı, limon kabuk yağı, kekik yağı, mersin yağı, defneyaprağı yağı ve biberiye yağı olarak sıralanabilir. 20–30 dakika boyunca sürülen bölgeyi sararak sıcak tutmakta da fayda var. Sürülen bölgede en az 2 saat kalmalı, sonrasında yıkanabilir.

Kesin sonuç alınmasa bile zayıflamayı destekleyici ürünleri kullanmak kilo verme sürecini biraz daha keyifli ve hızlandırıcı hale getirebilir.

İnka Diyet olarak bizler de zayıflamayı destekleyici ürünlerin tamamen bitkisel ve doğal yöntemler olmasından yanayız. Zayıflama ürünlerini tercih ederken gerekli resmi onay ve sertifikalarını almış olmasına özen gösterin ve güvenliğinden emin olduktan sonra uygulayın.

Sizlerde tamamen bitkisel ve güvenli zayıflama ürünleriyle kilo vermek ve sağlıklı bir yaşama adım atmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir