İnka Diyet Farkı

Çevrenizde gördüğünüz gittikçe kilo veren ve kilo verdikçe sağlıklı bir şekilde dinçleşen insanların sırrı ne diye merak ediyorsanız cevabınızı bulmuş durumdasınız. Doğadan gelen sağlığı, vücudunuza taşımanıza yardımcı olmayı başaran ilk ve tek doğal zayıflama kürü olan İnka Kürü, yaşamınıza sağlıklı devam edebilmeniz için size yardım teklifinde bulunuyor.

İnka’nın diğer programlarından farkı ne diye soracak olursanız; İnka, aslında bir diyet değil, bir sağlıklı yaşam kürüdür diye cevaplayabiliriz. İnka Kürünü sağlıklı bir yaşam kürü haline getiren özelliği vücudun ihtiyacı olan hiç bir şeyi sakınmayarak, sadece iyi ve kötü yağ oranlarına yönelik olmasıdır. Yani kilo verirken, sağlık değerlerinizde ciddi bir yükseliş gözlemleyeceksiniz. Hatta bunu kanıtlamış olmak ve neler başardığınızı görebilmeniz için İnka Zayıflama Programını uygulamaya başlamadan önce uzmanımız sizden kan değerlerinizi ölçtürmenizi rica edecek. Programın bu aşamasını es geçmemenizi rica ederiz çünkü; kürü kullanmadan önce ki kan değerleriniz ile İnka Kürünü uyguladıktan sonra ki kan değerleriniz arasındaki farkı önünüzde gördüğünüz zaman gözlerinize inanamayacaksınız. Kurtulmak istediğiniz kilolarınızdan kurtulurken vücudunuzdaki kas oranının da da artış gözlemlenecek olması İnka kürünün diğer kürlerden farkını ortaya koyan sonuçlardan biridir.

İnka Kürü diğer zayıflama programlarından ayıran esas nokta; bunun sağlıklı bir yaşam kürü olmasıdır. Tamamen vücudun kendi sağlıklı yapısına dönmesini sağlamaya çalışır. Kürümüze başladığınız zaman haftalık olarak gelecek olduğunuz kontrol seansları sürecinde de size hep anlatmaya çalışacağımız şey sağlıklı yaşam için formüllerdir. Mesela mecbur olmamakla beraber, kürümüz sırasında düzenli fakat çok hafif egsersizler yapmanızı öneriyoruz. Bu hafif spor faaliyetlerini yapmasanız da düzenli yeme alışkanlığı kazanacağınız için sizi memnun edecek oranda kilo veriyorsunuz fakat size yapmanız konusunda diretiyoruz çünkü sadece sağlıklı yemek yeme alışkanlığı değil aynı zamanda sağlıklı yaşam alışkanlıkları da edinmenizi  istiyoruz.

İnka kürünün amacı sağlıktır. Dolayısıyla vücudunuzdaki yağ, kas, kemik, vb. oranları baz alınarak kişiye özel bir program hazırlanmaktadır. İlk seansta bu değerler alınarak sizin vüdudunuz için en sağlıklı kilonun ne olduğu hesaplanır ve o kilo hedef olarak belirlenir. Şayet daha fazla kilo vermek isterseniz sizi vazgeçirmek için elimizden geleni yapacağımızı da bilmenizi isteriz çünkü amaç zayıf olmak değil, sağlıklı olmaktır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir